Çorum Paslanmaz Hurdalar
Çorum Paslanmaz Hurdalar

Çorum Paslanmaz Hurdalar

 

Ak Hurdacılık Metal firması olarak paslanmaz hurdalar üzerine hizmet veriyor. Kullanım alanı geniş olan bu hurdaların yeniden değerlendirilmesi için işe yaramadıkları durumlarda sahiplerinden ücret karşılığında alıyoruz. Sonrasında da geri dönüşüm için göndererek insanlara bu ürünleri geri kazandırıyoruz. Elinizde paslanmaz hurda varsa eğer bizi arayıp hurdalarınızın satışını yapabilirsiniz.

 


Paslanmaz Hurdalar Alım

 

Deneyimli hurdacı olarak adresten paslanmaz hurdalar alım hizmeti veriyoruz. Bu ürünler paslanmaz özelliklere sahip ancak zaman içinde işe yaramaz duruma gelmiş ürünler veya atıklar oluyor. Alım yaptığımızda ise bu ürünleri sahip oldukları kalitelere bağlı olarak değerlendiriyoruz. Paslanmaz hurda kaliteleri ise 201, 304, 310 ve 301 kalitesinde paslanmaz hurda oluyor. Bu kalite oranlarına bağlı olarak da ücretlendirme yapıyoruz.

 


Paslanmaz hurdası olarak sayılan ürünleri ise genellikle mutfak tezgahları, kazanlar, makineler ve sanayi ekipmanları oluyor. Ellerinde bu türlerde paslanmaz hurda bulunan kişilerin bulundukları adrese giderek hurdaların incelemesini yapıyor ve inceleme sonrasında en iyi fiyatı vererek hurdalarını ellerinden alıyoruz.Çorum İlçeleri fark etmeksizin istedikleri yerden farklı miktarlardaki hurdaları alarak tesislerimize getirip değerlendirilmesini sağlıyoruz. Hurdaların taşınmasını ise bu iş için belirlenmiş araçlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 


Firma olarak ellerinde sürekli paslanmaz hurda bulunan kişiler içinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz belirli anlaşmalar şeklinde oluyor. Haftalık, aylık ve yıllık gibi zaman dilimlerinde anlaşmalar yaparak ellerindeki paslanmaz hurdaları sürekli olarak alıyoruz. Bu tür alışverişlerimizde de ücret ödemesini alım anında yaparak müşterilerimiz mağdur durumuna düşürmüyoruz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
menopoz ilacı menopoz tedavisi ultimatif menopoz ağrıları nelerdir menopoz belirtileri nelerdir bitkisel tedavi yöntemleri 2y1 menopoz kaç yaşında başlar